Baza samochodów, ale nie wszystkie są w sprzedaży dostępne

Lucid to najnowsze technologie i sztuczna inteligencja w aucie

Lucid-Air-TAPETY-NA-PULPIT

 

Informacje od  producenta marki Lucid:

 

„Zaprojektowaliśmy Lucid Air w oparciu o koncepcję „inteligentnej gamy”. co oznacza, że umożliwia jazdę na długich dystansach z niezwykłą wydajnością dzięki mniejszym akumulatorom, a nie ogromnym akumulatorom, które są cięższe i mają ograniczony zasięg, zajmują więcej miejsca i kosztują więcej pieniędzy.

Bardziej szczegółowo przedstawimy nasze wskaźniki wydajności podczas nadchodzącego Global Reveal. Więcej szczegółów na temat naszego programu zaawansowanych systemów wspomagających kierowcę (ADAS) podamy podczas nadchodzącej globalnej prezentacji online, podczas której zaprezentujemy skoncentrowaną na człowieku technologię Lucid Air. Naszym celem jest posiadanie najbardziej wszechstronnego zestawu kamer i czujników w branży motoryzacyjnej.

W momencie premiery Lucid Air będzie posiadał autonomiczną zdolność poziomu II i bezprzewodowe aktualizacje, aby umożliwić przejście przez różne poziomy autonomii, na ile pozwala na to oprogramowanie i przepisy rządowe. Każdy Lucid Air będzie miał cały sprzęt niezbędny do autonomicznej jazdy. Nasz zaawansowany zestaw czujników obejmuje najnowocześniejszą technologię w branży, w tym wiele kamer, czujników oraz krótko- i długo-rangeradar oraz LIDAR.

Planujemy mieć najbardziej wszechstronny zestaw czujników i kamer, ale bądź na bieżąco z nadchodzącą globalną prezentacją Lucid Air 9 września, kiedy podamy ceny, specyfikacje produktów, dostępne konfiguracje i nie tylko!

Skupiamy się laserowo na produkcji Lucid Air na rynek północnoamerykański pod koniec tego roku, a dostawy mają się rozpocząć na początku przyszłego roku. Niedawno otworzyliśmy rezerwacje na wybrane kraje Bliskiego Wschodu i Europy w oparciu o połączenie wielkości rynku i popytu na zaawansowane technologicznie pojazdy elektryczne.

Kontynuując ocenę możliwości i popytu na poszczególnych rynkach, będziemy starać się rozszerzyć działalność na inne rynki geograficzne, jeśli będziemy dysponować odpowiednim planem obsługi tych krajów.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Auta z salonu
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart