Baza samochodów, ale nie wszystkie są w sprzedaży dostępne

Lucid z zasięgiem 836,85888 kilometra

Setting a new standard in EV range.

Auto z dobrym zasięgiem warte uwagi dzięki cenie oraz zasięgowi, który często w autach elektrycznych jest za krótki aby zainteresowały się autami elektrycznymi osoby jeżdżące w długie trasy mimo rozbudowania dzisiejszych stacji ładowania, bo zawsze to trzeba się zatrzymywać więcej raz niż przy tankowaniu np. diesla.

Przekraczając oczekiwania, Lucid Air Dream Edition R osiągnął rekordowy, oficjalny zasięg EPA wynoszący 520 mil na jednym ładowaniu.* To sprawia, że jest to samochód elektryczny o najdłuższym zasięgu w historii — pokonując najbliższego konkurenta o ponad 100 mil.

Kliknij poniższy link, aby uzyskać dodatkowe informacje o gamie modeli Lucid Air Dream Edition i Grand Touring.

* Szacunkowe oceny EPA w przypadku wyposażenia w 19-calowe koła: 520 Dream Edition R/471 Dream Edition P/516 Grand Touring. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić. Gama Pure i Air Touring 406 jest oparta na przewidywanym przez producenta zakresie EPA w przypadku wyposażenia w 19 ” koła. Przewidywane szacowane zakresy EPA mogą ulec zmianie.

1 Nie obejmuje podatku, tytułu, licencji, opcji i opłat za miejsce docelowe. Mogą być również dostępne dodatkowe zachęty stanowe i lokalne. W sprawie indywidualnego traktowania podatkowego należy skonsultować się z doradcą podatkowym. Ceny obecnie niedostępne na rynkach poza Stanami Zjednoczonymi. Lucid przed rozpoczęciem produkcji przedstawi IRS certyfikat zdolności kredytowej.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Auta z salonu
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart